Świat widziany przez Serce

Czy wiesz, że twoje serce ma swój własny mózg? Co ta wiedza może zmienić w tobie?

Cywilizacja idzie naprzód. Tysiące kończy uniwersytety, wszyscy potrafią czytać i pisać. No, prawie wszyscy…. Mamy ciepłą wodę, prąd, gaz i większość ma co do przysłowiowego garnka włożyć. Jesteśmy wykształceni, zaznajomieni z techniką i nawet moja 75-letnia rodzicielka odbiera moje sms-y. Wiemy co i jak. Informacji mamy w bród. Gdzie się nie obejrzysz, tam jakaś nowość. Znowu ktoś wynalazł coś cudownego, co leczy trądzik i zgagę. Dlaczego więc, skoro jesteśmy tacy mądrzy….. wciąż mamy tyle problemów? Świat jakoś nie stał się lepszy odkąd wymyślono maszynę parową. Nie ma więcej miłości, tolerancji i przyjaźni. Im bardziej próbujemy rozwiązać światowe konflikty, tym ich więcej. Wygląda na to, że nie uczymy się na własnych błędach. Co jest wobec tego istotą rzeczy?

Problem w tym, że od 13 tysięcy lat ludzkość żyje w umyśle. Umysł jest podzielony, dualny a więc wszystko co kreujemy z umysłu również jest dualne. Nawet, jeśli stworzymy coś dobrego, to nie wiadomo skąd, gdzieś zza pleców pojawia się coś złego, bo musi istnieć równowaga plusa z minusem. Nie popełniamy błędów, po prostu taka jest natura umysłu.

heart_earth

Żeby wyjść z zaklętego kręgu dualizmu musimy porzucić umysł i zacząć kreować z Serca. A jest to możliwe jedynie wtedy, gdy nauczymy się doń przesuwać swoją świadomość. Na początku bywa to trudne, gdyż nasze serca mogą być poranione, złamane, zatwardziałe lub nieczułe. Ale w trakcie medytacji i pracy z sercem rany się goją, serce odżywa i udostępnia nam swoją Świętą Przestrzeń, w której odnajdujemy zapisy kroniki Akaszy o nas samych i całej reszcie wszechświata. Potem jeszcze jeden krok w przód i droga do manifestacji z serca stoi otworem. Wszystko, co manifestujemy z serca jest dla nas dobre, ponieważ w sercu jesteśmy w Jedności ze wszystkim i wszystkimi. Kreacja z Jedności jest zawsze pozytywna. Jakiż piękny będzie świat, w którym ludzie będą kreowali wyłącznie z poziomu Serca / Jedności!

Reklamy

2 comments on “Świat widziany przez Serce

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s