Przebudzenie Oświeconego Serca

SOR LogoWykładowca : Iwona Sicińska

Witaj Świetlista Duszo!

To wspaniale, że twoje serce przyprowadziło cię do Szkoły Przypominania Drunvalo Melchizedeka!

Odkąd znalazłam tę wiedzę wiem, że jest to najważniejsze odkrycie jakiego kiedykolwiek dokonałam. Życie w Jedności Świętej Przestrzeni Serca jest tak wspaniałe i inne od życia w podzielonym świecie umysłu, że kiedy raz to poczujesz nigdy nie będziesz chciał żyć starym sposobem. Przez ponad 13 tysięcy lat wiedza ta była zapomniana i widać dokładnie do czego doprowadziło to świat, w którym obecnie żyjemy. Wszystkie czujące istoty wiedzą, że już najwyższy czas na zmianę. Teraz jest to możliwe również dla ciebie.

Warsztaty „Przebudzenie Oświeconego Serca” mają na celu skontaktowanie cię z najświętszą częścią ciebie samego – Świętą Przestrzenią Serca. Ta przestrzeń była opisywana w hinduskich Wedach jako miejsce, w którym wszystko, co zostało stworzone bierze swój początek z boskiego dźwięku OM. Jest to miejsce, w którym najłatwiej spotkać Wyższe Ja i Boga, miejsce z którego pochodzi wszelkie życie.

Na warsztatach będziesz uczyć się, jak dostać się do tego specjalnego miejsca, poznać je i jak świadomie zacząć tworzyć rzeczywistość wprost z własnego Serca. Kiedy już tam będziesz wiele niemożliwych dotąd rzeczy stanie się możliwe. Poznasz rzeczywistość Jedności, w której ty, inni ludzie i całe życie na ziemi i w kosmosie jesteście Jednością. W tym specjalnym miejscu wszyscy jesteśmy Miłością absolutną.

Aby zacząć żyć w Jedności i Miłości i umieć kreować ją w rzeczywistości musisz dowiedzieć się czym różni się rzeczywistość tworzona z Serca, od tej tworzonej z umysłu. Dlaczego świat, w którym żyliśmy do tej pory wygląda tak, jak wygląda i jak to zmienić. Ponadto, poznasz sekretne techniki, którymi posługiwał się Jezus, kiedy czynił cuda. Aktywujesz wokół swojej głowy aureolę, taka samą, jak ta, którą mają święci oraz dowiesz się, jak aktywować szyszynkę i otworzyć 3-cie oko. Całości nauk, które będą prezentowane na kursie dopełnia aktywacja ciała świetlistego, czyli Merkaby. Merkaba jest zwana „tronem Boga” lub „rydwanem dla ducha” i jest to szczególne pole elektro-magnetyczne, oparte na świętej geometrii, które stanowi nasz duchowy, międzywymiarowy pojazd, ochronę energetyczną, naszą prywatną świętą przestrzeń oraz zawiera całą pamięć o tym, kim jesteśmy. Jego najważniejszą cechą jest to, że możemy je programować, co daje niezwykłe możliwości np. zachowania zdrowia, ochrony przed negatywnymi energiami itd. Na warsztatach poznajemy również techniki oczyszczania czakr, samouzdrawiania i uzdrawiania innych. Wreszcie, jednoczymy się duchowo z Matką Ziemią i Ojcem Niebo i ustanawiamy Świętą Trójcę tu na ziemi ze swoimi kosmicznymi rodzicami.

©

Drunvalo Melchizedek jest znanym na całym świecie nauczycielem duchowym.

Napisał książki: Pradawna Tajemnica Kwiatu Życia tom I i II, Życie w Przestrzeni Serca, oraz Świetlisty Wąż, w których przedstawia swoje odkrycia związane ze świętą geometrią, starożytnymi cywilizacjami, nieznaną dotychczas historią ludzkości, upadkiem Atlantydy i naukami o Wzniesieniu świadomości ludzkiej do 4 wymiaru.

Na warsztatach zostanie przedstawiona kompletna wiedza Drunvalo, którą gromadził przez całe życie.  To, czego doświadczysz wykracza daleko poza aktywowanie ciała świetlistego Mer-Ka-Ba. Zrozumiesz na czym dokładnie polega zmiana świadomości ludzkości, która właśnie teraz ma miejsce. To jest proces stawania się kompletną, wiecznie żyjącą istotą światła. Ten warsztat jest powrotem do starożytnego sposobu przekazywania tej wiedzy, która po tysiącleciach po raz pierwszy jest ujawniana współczesnemu światu.

Są to najbardziej aktualne i kompletne informacje dane nam obecnie przez Wniebowstąpionych Mistrzów. Zrozumienie Procesu Wzniesienia i Procesu Kreacji z Serca (nie z umysłu) jest najważniejszą wiedzą daną ludzkości po to, aby przekroczyła ograniczenia trzeciego wymiaru.

Tematy poruszane na warsztatach:

Połączenie szyszynki ze Świętą Przestrzenią Serca

 • Szkoła Przypominania Drunvalo Melchizedeka
 • Proces ponownych Narodzin do życia w Świetle
 • Zrozumienie na czym polega Proces Kreacji
 • Kreacja z Umysłu i Kreacja z Serca
 • Różnice pomiędzy życiem w Miłości i życiem w Lęku
 • Blue School Claudette Melchizedek
 • Medytacja Zjednoczonego Oddechu
 • Medytacja w Świętej Przestrzeni Serca
 • Taniec Błogosławieństw
 • Aktywacja promieni świetlnych tworzących Halo
 • Otwarcie Trzeciego Oka
 • Aktywacja ciała świetlistego Mer-Ka-Ba
 • Programowanie Mer-Ka-Ba  oraz tworzenie zewnętrznej Mer-Ka-Ba
 • Medytacja Procesu Kreacji z Maleńkiej Przestrzeni Serca (Tiny Space of the Heart)

Cały proces jest wspierany pięknymi slajdami, które w bardzo prosty sposób tłumaczą Proces Wstępowania.

Jeśli masz życzenie uczestniczyć w warsztatach, będzie to dla mnie zaszczyt asystować ci w przypominaniu sobie Prawdy, kim naprawdę jesteś.

Moc Błogosławieństw z mojego do twojego Serca

Iwona

Zobacz opinie o warsztatach: Opinie

 

 

Reklamy

2 comments on “Przebudzenie Oświeconego Serca

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s