Drunvalo Melchizedek

Drunvalo Melchizedek

Drunvalo Melchizedek

Drunvalo Melchizedek

Drunvalo Melchizedek jest znanym na całym świecie nauczycielem duchowym, autorem takich książek jak: „Pradawna Tajemnica Kwiatu Życia” tom I i II, „Życie w przestrzeni Srca”, „Świetlisty Wąż” . Chcąc zrozumieć dlaczego jesteśmy tu na Ziemi i jaki jest cel życia rozpoczął swoje poszukiwania od studiów. Wybrał matematykę
i fizykę a następnie historię sztuki i malarstwo. Rozpoczął również praktykę medytacyjną, która za pośrednictwem jego aniołów zaprowadziła go do starożytnego świata rdzennych plemion Ameryki u których pobierał nauki przez wiele lat. W 1985 roku został pokierowany na Jukatan do świątyń Majów, aby tam wraz z nimi odprawiać ceremonie. Jego droga wiodła przez Uxmal, Labnę, Cabah i Chichen Itza, do Tulum, Kohunlich, i Palenque. A nawet do Gwatemali, do Tikal. Pobierał nauki u szamana i kapłana Wielkiej Rady Itza Majów zwanego Hunbatz Men a owocami jego doświadczeń jest nowe postrzeganie rzeczywistości i praca nad wznoszeniem ludzkiej świadomości na wyższy poziom czwartego wymiaru. W lipcu 2007 roku Don Alejandro Cirilo i jego żona Elisabeth przyjechali do Sedony w Arizonie, gdzie mieszka Drunvalo, aby przekazać mu pewne informacje na temat przepowiedni Majów. Don Alejandro jest szamanem Majów w 30 pokoleniu i przewodzi Narodowej Radzie Starszyzny Majów Gwatemali w skład której wchodzi 440 plemion. Oto co Don Alejandro powiedział: wokół daty 21 grudnia 2012 pojawia się okno czasowe, które Majowie nazywają „końcem czasu”. Trwa ono około siedmiu lub ośmiu lat. To okno otworzyło się 24 października 2007, ale nie przewidziano dokładnej przewidywanej daty jego zamknięcia. Jednak
z pewnością w tej właśnie chwili wszyscy żyjemy w tym oknie nazywanym „końcem czasu”. Zmiany na Ziemi zaczną się w którymś momencie tego okna „końca czasu”, co oznacza, że mogą zacząć się nawet za chwilę lub dopiero w 2015. O tym nie mówi żadna z przepowiedni znana współczesnemu światu. Co dokładnie wydarzyło się 21 grudnia 2012 roku? Otóż oś precesji Ziemi zaczęła wskazywać znak Wodnika i stanęła w jednej linii ze Słońcem i osią Galaktki. Według świata starożytnego nagle zaczniemy zmieniać naszą świadomość, a według Majów ta zmiana świadomości zacznie się w którymś momencie okna „końca czasu”, w którym teraz się znajdujemy. Było to pierwsze oświadczenie Majów złożone od 527 lat!

Jak przygotować się do zmiany świadomości ludzkości aby bezpiecznie wejść w nowe milenium?

Drunvalo od prawie 30 lat naucza jak połączyć się z Matką Ziemią i Ojcem Słońce oraz jak aktywować ciało świetliste Mer-Ka-Ba, które uniezależnia człowieka od zmian pola elektromagnetycznego i pozwala przystosować się do nowych wibracji w łagodny sposób.

„Kwiat Życia” to warsztat, na którym uczono aktywacji MERKABA w sposób męski, logiczny, za pomocą 17 oddechów połączonych z odpowiednimi mudrami. Był to sposób właściwy dla starej epoki, ponieważ ludzkość była tak bardzo przywiązana do życia w umyśle, że nie można było wprowadzić innej formy aktywacji. Jednak świadomość ludzkości wraz z Matką Ziemią zmienia się i Drunvalo zdecydował w 2011 roku na wprowadzenie nowego warsztatu: „Przebudzenie Oświeconego Serca” na którym aktywacja pola MERKABA odbywa się wprost z Maleńkiej Przestrzeni Serca, w sposób żeński, właściwy dla nowej epoki. Założył „Szkołę Przypominania”, aby przypomnieć nam, kim naprawdę jesteśmy – nieskończonymi istotami światła. Aktualnie nowi, licencjonowani trenerzy prowadzą warsztat „Przebudzenie Oświeconego Serca” w ponad 60 krajach na całym świecie.

Zobacz zakładkę: Przebudzenie Oświeconego Serca

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s