Aktualności

Co możesz zrobić, kiedy już wejdziesz do Maleńkiej przestrzeni Serca? cz I.

złoty kwiat życia
Na warsztatach uczestnicy zastanawiają się i pytają mnie o to, co można zrobić będąc w maleńkiej przestrzeni Serca. Istnieje nieskończona ilość mozliwości! Jednak, kiedy dopiero tam wchodzisz zupełnie nie wiesz, jak się w niej poruszać i czym ona dokładnie jest. Sama medytuję w Sercu dopiero od 4 lat i chociaż wiem już sporo, to jednak mam świadomość, że jest to dopiero początek przygody. Przede wszystkim sugeruję, żeby znaleźć tam swoje miejsce do medytacji, ponieważ naszym głównym zadaniem jest pozostawienie swojego ducha w Sercu. Jeśli to się uda i przez większą część czasu nasz duch będzie rezydował w Maleńkiej Przestrzeni Serca, znikną wszystkie lęki! W Sercu, które jest zjednoczonym polem nie ma lęku, jest obecna wyłącznie wibracja Miłości. Następną super ważną rzeczą jest kontakt z Wyższym Ja. Kiedy go uzyskamy i powierzymy się jego prowadzeniu znikają wszystkie dylematy decyzyjne. Po prostu zaczynamy czuć co jest dla nas dobre i mamy pewność, że decyzje, które podejmujemy są zgodne z naszą duchową ścieżką i są najlepsze z możliwych na ten moment naszego rozwoju. Ogarnia nas uczucie absolutnego spokoju i relaksu nawet w trudnych sytuacjach. Postępujemy słusznie i pewnie i stajemy się niepodatni na manipulacyjny wpływ otoczenia, telewizji czy jakiejkolwiek propagandy. Jest to uczucie absolutnej pewności pochodzące z wewnątrz.
Podam wam dość humorystyczny przykład z poprzedniego tygodnia, kiedy moje Wyższe Ja przemówiło do mnie podczas jazdy samochodem. Właśnie skręcałam w lewo, gdy głos w mojej głowie powiedział: „Skręć w prawo” Od razu rozpoznałam głos mojego Wyższego Ja, ale byłam właśnie w połowie skrętu, więc odpowiedziałam: „Daj spokój, pojadę już tędy, co za różnica?”. Zazwyczaj Wyższe Ja odzywa się tylko raz, dając jasną wskazówkę, a co ja z tym zrobię, to jest już moja sprawa. Ale tym razem było inaczej. Ponownie usłyszałam głos w mojej głowie, tym razem bardziej stanowczy: „Tam jest korek!” Cała ta dyskusja zajęła ułamki sekund, więc tym razem wykręciłam w prawo, robiąc jakąś zawiłą figurę na jezdni (bezpiecznie, bo nie było innych aut w pobliżu) i pojechałam drogą wskazaną przez Wyższe Ja. Po kilku minutach w radio nadano komunikat o trudnościach w przejeździe ulicą, którą wcześniej zamierzałam jechać. To tylko mały przykład, jak ścisły kontakt z Wyższym Ja może ułatwić życie. W medytacji możemy dowiedzieć się o wiele więcej. Często rozmawiam z Wyższym Ja innych osób (na ich prośbę) aby dowiedzieć się, jak mogą sobie pomóc w różnych kłopotach życiowych, partnerskich czy zdrowotnych. Pamiętaj, że twoje Wyższe Ja jest tobą samym na wyższym poziomie rozwoju, wie więcej i ma dużo szerszy pogląd na każdą sprawę. Jego/Jej rady są bezcenne i mogą zaoszczędzić ci mnóstwa problemów. Możesz je pytać o wszystko, o co chcesz. Nie zawsze dostaniesz odpowiedź, ale czasami odpowiedzi są bardzo precyzyjne i niezwykle konkretne. Na przykład jakie zioła należy zażywać w konkretnym przypadku lub co powiedzieć teściowej, żeby załagodzić konflikt. Można się radzić Wyższego Ja w sprawach biznesowych, osobistych, można pytać o innych, a nawet o sytuacje na świecie. Nigdzie nie znajdziesz bardziej zaufanego i kompetentnego doradcy niż twoje własne Wyższe Ja. Ta więź to dla ciebie czyste błogosławieństwo!

—————————————————————————————

W 46 numerze tygodnika „Gwiazdy Mówią” ukazał się artykuł o Hunie. Huna Gwiazdy Mówią 2014

Huna Gwiazdy Mówią 2014

Można go przeczytać tutaj: Artykuł o Hunie

 

—————————————————————————————–

artykuc5821-awek

W lipcu udzieliłam wywiadu przemiłej pani dziennikarce Ani Foreckiej,

a  w sierpniu ukazał się artykuł w tygodniku „Gwiazdy Mówią”. Artykuł można przeczytać tutaj: Artykuł w Gwiazdach

—————————————————————————————

Pojawiła się  możliwość  uczestnictwa w sesji indywidualnej w Warszawie i Poznaniu. Aby zarezerwować termin proszę dzwonić do Instytutu Wiedzy Waleologicznej tel: 693-160-910 lub 669-942-000. Sesje w Łodzi bez zmian tel: 604-909-722

sesje

Więcej o sesjach znajdziesz tutaj: opis sesji indywidualnych

 

 

 

 

——————————————————————————————-

Kochani!

Jesteśmy kimś więcej, niż zwykłymi „zjadaczami chleba” i mamy o wiele większe możliwości, niż nam się wydaje. Każda nasza myśl, każda emocja czy intencja ma wpływ na to, co się wokół nas dzieje. Szczególnie osoby medytujące, które potrafią skoncentrować swój umysł na Miłości, Prawdzie i Pięknu mogą dużo zdziałać.

W naszym najbliższym sąsiedztwie, na Ukrainie dzieją się aktualnie dramatyczne rzeczy. Proszę każdego z was, kto to czyta, aby wzbudził w swoim sercu Miłość i powstrzymał się od osądzania tych wydarzeń oraz od emocjonowania się rozlewem krwi. Każdy człowiek jest po części jednym z nas, bowiem na głębokich poziomach naszych Serc jesteśmy Jednością. Niestety bardzo łatwo jest ulec emocjom, ale pamiętajmy, że jeśli chcemy w czymkolwiek pomóc, musimy wzbudzić w sobie Spokój i Miłość.

Najlepsze efekty osiąga się wspólnie, zapraszam więc was wszystkich do Medytacji w intencji Spokoju i Miłości na Ukrainie. Razem możemy więcej! Efekt energetyczny nie sumuje się lecz mnoży przez liczbę uczestników.

Serdecznie zapraszam!

 

Reklamy

One comment on “Aktualności

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s