O mnie

Wiedza, która pozwala poznać siebie i reguły rządzące światem, którego doświadczamy jest jak skrzynia ze skarbami – ciągle znajdujesz coś nowego i zaczynasz kolejną, ekscytującą przygodę. Jak mądrze żyć każdego dnia i jak ułatwiać sobie wiele spraw – tego w pierwszej kolejności nauczyłam się na ścieżce samopoznania.

A także tego, co robić, aby marzenia stały się rzeczywistością. Dowiedziałam się również co nieco o przeznaczeniu.

Witaj!

Nazywam się Iwona Sicińska.

Poszukiwania odpowiedzi na pytania o sens życia rozpoczęłam bardzo wcześnie, bo już w szkole podstawowej, jednak na zadawane przeze mnie pytania nikt nie potrafił odpowiedzieć. Pewnego dnia, chyba nieprzypadkowym przypadkiem, odziedziczyłam po znajomej mojej mamy biblioteczkę ezoteryczną ( a były to czasy gdy w księgarniach nie było jednego słowa o duchowości), pełną przedruków i kserokopii oznaczonych klauzulą „ do użytku wewnętrznego”. Tak zaczęła się przygoda poznawania własnego wnętrza oraz praktyka medytacyjna. Ukończyłam Akademię Medyczną w Łodzi chcąc zrozumieć jak działa ludzki umysł i ciało. Rozważałam karierę psychiatry, ale po bliższym zapoznaniu się z metodami leczenia współczesnej medycyny zrezygnowałam z tego planu. Po studiach ukończyłam 2-letnie szkolenie terapeutyczne metodą Psychologii Zorientowanej na Proces wg. Arnolda Mindela oraz wiele kursów między innymi: naturalnych metod leczenia, bioenergoterapii, czakroterapii, Reiki, Huny, astrologii, numerologii, metody Silvy, Runów, Tarota itd.

Doświadczenie jako wykładowca zdobywałam od 1998 roku w:

Studium Astropsychologii w Poznaniu, Szamańskiej Szkoła Życia „LANIKEHA” przy Ośrodku Inspiracji i Rozwoju Osobowości ARWIDA w Gorzowie Wlkp., Porcie Duchowym w Warszawie, Center of Alternative Medicine New York U.S.A., Akademii Rozwoju Duchowego UNICORN w Łodzi, Policealnym Studium Psychotroniki im. J. Ochorowicza w Krakowie.

Warsztaty, jakie do tej pory prowadziłam:

Szamańska Szkoła Życia

Szamańska Szkoła Życia

 • Szamańska Szkoła Życia – tu link do artykułu – Szamańska Szkoła Życia

 • HUNA – praktyczne umiejętności szamańskie: koncentracja, uważność, przytomność, techniki uzdrawiania, praca z symptomami w ciele. Zdrowie i choroba.

 • Anatomia duchowa człowieka, metody wyzwalania uzdrawiającej energii.

 • Transformacja osobowości, śmierć jako narzędzie zmiany. Odrodzenie

 • Metody skutecznej kontroli i programowania umysłu, szamańskie metody zmiany świadomości.

 • Techniki medytacyjne i relaksacyjne. Techniki transowe bez użycia używek.

 • Źródło wszelkiego bogactwa – oczyszczanie karmy finansowej.

 • Energetyczne zasady kontaktów międzyludzkich, podświadome skrypty kontroli.

 • Moc Miłości – jak zostać magnesem Miłości.

 • Wirusy w twojej głowie – usuwanie negatywnych programów z podświadomości.

 • Joga Kundalini – praktyczne kierowanie energią ewolucyjną człowieka.

 • Tworzenie harmonii w ciele i umyśle – jak sobie radzić z agresją i stresem.

 • Obudź w sobie Moc!

  1998 – 2011

  Specjalny Dyplom Szamański otrzymany od moich studentów

  Specjalny Dyplom Szamański otrzymany od moich studentów

 

Fakty TVN

Fakty TVN

Rozmowy w Toku

Rozmowy w Toku

Przez kilka lat, wraz astrologiem Dorotą Osińską prowadziłam ezoteryczny program radiowy pt. “Okiem Horusa”. Pisywałam o alchemii, duszy, snach i żywiołach do “Wróżki” i “Czwartego Wymiaru”. Gościłam jako “wiedźma” u p. Drzyzgi. Od czasu do czasu komentuję niezwykłe wydarzenia dla TVN.

2012

Od kilku lat wiele mówi się o przebudzeniu świadomości. Jestem tym tematem żywo zainteresowana i śledzę to, co dzieje się na świecie. Jest wiele szkół i nauczycieli, którzy proponują rozmaite techniki poszerzania percepcji, medytacje i rytuały. Spośród nich wszystkich mój analityczny umysł i moja głęboka intuicja wybrały Drunvalo Melchizedeka jako tego, któremu mogę w pełni zaufać. Po przestudiowaniu wszystkich jego książek, w tym Pradawna Tajemnica Kwiatu Życia (tom I i II), kilkukrotnym uczestnictwie w warsztatach Flower of Life (Kwiat Życia) i  Awekening The Illuminated Hearth (Przebudzenie Oświeconego Serca) i ciągłej praktyce medytacji Merkaba uznałam, że jest to najważniejsza wiedza, jaką na tę chwilę można zdobyć na tej planecie. Zdecydowałam przyłączyć się do jej rozpowszechniania.

Meksyk styczeń 2012

W styczniu 2012 roku wyruszyłam na wyprawę po Jukatanie śladami Drunvalo aby medytować w świątyniach Majów, następnie uczestniczyłam w warsztatach trenerskich „Przebudzenie Oświeconego Serca” z Drunvalo Melchizedekiem w Chapala w Meksyku. Moje meksykańskie przeżycia były niesamowite, począwszy od doznań, jakie daje medytowanie w majańskich piramidach, przez „przypadkowe” zgubienie się i spędzenie nocy w Górach Tygrysich, aż po wiedzę i doświadczenie, którego nabyłam na warsztatach w ponad 100-osobowej grupie ludzi ze wszystkich zakątków świata. Ta wiedza powinna być nauczana w szkołach, od pierwszych klas podstawówki. Bez niej, człowiek jest tylko połową siebie, a nawet, można śmiało powiedzieć, jedną czwartą. Bez kontaktu z Sercem i jego Świętą Przestrzenią ograniczamy się do naszych lęków i programów wtłoczonych nam do głowy w dzieciństwie. To prawdziwa przyjemność móc uczyć ludzi tej wiedzy i pomagać otwierać ich Serca 🙂

Kurs-Trenerski-Chapala-Meksyk

4-ro dniowe warsztaty Przebudzenie Oświeconego Serca potrafią dać więcej, niż miesiące, czy nawet lata innej duchowej praktyki. To rzeczywiście niesamowite przyspieszenie na miarę czasów wznoszenia się Matki Ziemi.

Jeśli i ty jesteś gotowy poznać siebie i zacząć przygodę ze swoją intuicja i Sercem – zapraszam na warsztaty.

Aktualny terminarz warsztatów oraz wszelkie informacje można uzyskać tutaj:
Aktualny Terminarz Warsztatów

W styczniu 2013 ukończyłam z sukcesem program mentorski i uzyskałam certyfikat School of Remembering Drunvalo Melchizedeka uprawniający mnie do prowadzenia warsztatów Przebudzenie Oświeconego Serca. 

Certyfikat Trenerski Iwona Sicińska

Certyfikat Trenerski – Awakening The Illuminated Heart wg. Drunvalo Melchizedeka – Iwona Sicińska

 

Iwona Sicińska na stronie Drunvalo

Mój fanpage na facebooku
znajdziesz pod tym linkiem:
https://www.facebook.com/sekretyserca/?ref=br_rs&pnref=lhc

Sekrety Serca

Sekrety Serca

Jesteśmy Jednym w Miłości

2015

Rok 2015 to poszerzanie mojej wiedzy w zakresie Recall Healing.
Wraz z wiedzą o Sercu daje niesamowite możliwości odkodowania osobistego matrixu, w którym żyje każdy z nas! Włączyłam tę wiedzę do swojej praktyki i efekty są nieraz naprawdę oszałamiające.
Kilka z nich znajdziesz w komentarzach do sesji
w zakładce „sesje indywidualne”.

 

Recall Healing z Gilbertem Renaud - poziom I, II i III

Recall Healing z Gilbertem Renaud – poziom I, II i III

Recall Healing - Zwiazki a triady rodzinne

Recall Healing z Gilbertem Renaud – Związki partnerskie a triady rodzinne

Recall Healing - dysfunkcje i choroby dzieci

Recall Healing z Gilbertem Renaud – dysfunkcyjne zachowania i choroby dzieci

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie sesji lub warsztatów napisz na :
anielskamadrosc@gmail.com

Jeśli zaś chodzi o moją osobowość, sporo powiedzą Ci testy.

Nawet te, robione dla zabawy mają w sobie sporo prawdy 🙂

A tutaj wyniki:

twoje serce

zwierzę w sercu

magiczna moc

istota

piesek

moja piosenka

żywioł

Jeśli chodzi o piosenkę, to rzeczywiście bardzo ją lubię, a w moim horoskopie przeważającym żywiołem jest… oczywiście powietrze! 🙂

Wszystkie testy możesz sobie zrobić tutaj: TESTY

Reklamy