Miej Serce i patrzaj w Serce – ten człowiek chyba coś wiedział….

Jak to jest, ze niektóre dzieła nigdy się nie starzeją zawsze pozostając żywymi, niezależnie od tego ile wody upłynęło w Wiśle?

Czyżby ich twórcy znali jakiś tajemny sekret, który czyni ich nieśmiertelnymi? A może po prostu ich wena pochodziła wprost ze Źródła? Wydaje się, że niektórzy pisarze musieli mieć kontakt z Wyższym Ja i w trakcie pisania swoich największych dzieł słyszeli głos, który cicho podpowiadał im właściwe słowa. Jak inaczej wytłumaczyć fakt, że kiedy czytamy dowolną książkę czujemy prawdę wydobywającą się ze stronic lub… nie czujemy nic. W trakcie procesu czytania łączymy się z energią autora i jeśli autor miał bezpośrednie połączenie ze Źródłem, my także się z nim łączymy za jego pośrednictwem. Bardzo często mamy jednak wrażenie, że słowa i zdania nie składają się w całość i jak długo nie wertowalibyśmy stronic i tak niewiele z niej rozumiemy. Jest to przypadek, kiedy autor nie był „natchniony”, a źródłem jego słów był wyłącznie umysł. Taka książka nas nie porywa i nie zapamiętujemy jej na dłużej. Po prostu szkoda na nią czasu.

Czasami jednak nie jesteśmy do końca pewni, co mamy sądzić o tym, czy innym dziele. Powstaje wówczas pytanie, jak odróżnić książkę pisaną Sercem, od tej pisanej umysłem. Najlepiej oczywiście zdać się na intuicję i odczucia z ciała. Nasze ciało doskonale rezonuje z każdym rodzajem energii i jeśli będziemy je bacznie obserwować na pewno da nam właściwą odpowiedź. Zwracajmy więc uwagę na to, jak „czujemy” daną książkę i treści, które zawiera. Czy czytając czujemy się zmęczeni, czy aż mamy dreszcze z przejęcia. Czy przypadkiem coś nas nie rozbolało, czy wręcz przeciwnie czujemy się odprężeni i zrelaksowani. I pamiętajmy, że im częściej używamy naszej intuicji, tył łatwiej docierają do nas przekazy od Wyższego Ja.

Reklamy
By Iwona Sicińska

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s